Kdo by nechtěl mít lepší koncentraci a pozornost?

Přáli byste si mít lepší koncentraci a pozornost? Přidejte se k nám do projektu

„Radostně s rovnováhou I“

Projekt je zacílený na stimulaci vestibulárního systému, kterým je možné změnit vnímání k lepšímu a tyto změny pocítit v celém svém životě a ve všech jeho oblastech. Výsledky jsou ověřené konkrétními klienty neurovývojové stimulace v naší poradně.

Použitím speciální balanční podložky a dalších předmětů a kreativních aktivit si můžete značně zlepšit koncentraci, soustředěnost a schopnost dávat pozor a pozornost udržet. Dále se zrychlí schopnost čtení, zlepší se rukopis, základní chápání, matematika, stejně jako všeobecná koordinace, sport a další tělesné aktivity.

Stimulací si posílíte nejen jednotlivé synapse v mozku (propojení neuronů) a transmise (přenosy) mezi neurony, ale také celé komplexní mozkové okruhy a struktury. Každodenním cvičením se tyto synapse a struktury posilují čím dál víc. Dostaví se vybroušené zpracování a propojení smyslových vjemů a smysly se zbystří.

Bližší informace naleznete zde

 

Specializuji se na poruchy školních dovedností (dyslexie a dyspraxie), a dále na ADHD, poruchy pozornosti a chování způsobené primitivními reflexy, které u dětí z různých důvodů přetrvaly. Dávám mozku dětí novou šanci, zbavit se těchto reflexů a ulehčit si cestu k novým dovednostem a jednoduchému vnímání s lehkostí a přirozeností, dětskému věku tak vlastní. Můj příběh si přečtěte zde >>